Domov
Novinky
Projekt
Arch├şv ?l├ínkov
Optimalizácia
Návody
Gal├ęria
Stiahnite si
Odkazy
Diskusn├ę f├│rum
F├│rum - arch├şv
Vyh┬żad├ívanie
TO-DO
Kontakt

BOINC.SK


Od 1.1.2002


Astronomickř
snÝmok
d˛a

APOD


Page Rank
 
 
Stiahnite si

Rozhranie (framework) BOINC - základ pre klientov BOINC:

BOINC framework (Typ / Platforma)VerziaVe┬żkos┬Ł
Windows x32 Windows x64
5.10.45~7 MB
GNU/Linux x86, GNU/Linux x64
5.10.45~6 MB
Mac OS X, verzia 10.3.0 alebo novšia - štandardné GUI5.10.45~6 MB
Mac OS X, verzia 10.3.0 alebo novšia - textový klient5.10.45~1 MB
SPARC/Solaris, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD
--

BOINC - Sloven├ĘinaVerziaVe┬żkos┬Ł

Sloven├Ęina - BOINC Manager

Slovenský preklad prostredia BOINC Manager je u┼ż sú├Ęas┬Łou inštala├Ęného balíka, nie je potrebné ho doinštalova┬Ł. Pre staršie verzie je mo┼żné vyskúša┬Ł nasledovný postup:

Súbor so slovenskou lokalizáciou je potrebné dekomprimova┬Ł do adresára napr. C:\Program Files\BOINC Manager\locale\sk, kde "sk" je novo vytvorený adresár. Preklad spo┬żahlivo pracuje aj na BOINC Manageri 5.9.x. Preklad: Marpes.

1.4~18 KB
Sloven├Ęina - BOINC Studio. Preklad: Marpes
0.5
~4 KB

 

BOINC Studio (Win32)VerziaVe┬żkos┬Ł
Boinc Studio 0.50.5~3.2 MB
Boinc Studio 0.5d 0.5d
~3.35 MB

Odkazy na ostatné platformy - skompilovaní binárni klieti - alebo rôzne optimalizované neoficiálne verzie nájdete na oficiálnych US/EN stránkach projektu BOINC. Zdrojový kód platformy BOINC je mo┼żné si stiahnu┬Ł alebo si prejst SVN track projektu. Zdrojový kód projektu SETI@home pre BOINC je takisto mo┼żné si stiahnu┬Ł.

Dôle┼żité: Klient BOINC si konkrétnu verziu klienta projektu, napr. samotného klienta SETI@home be┼żiaceho na rozhraní BOINC, stiahne automaticky sám. Netreba teda u┼ż ni├Ę ├»a┬żšie s┬Łahova┬Ł ale sta├Ęí si nainštalova┬Ł BOINC a daný projekt "Attachnú┬Ł" s pou┼żitím registra├Ęného k┬żú├Ęa a adresy projektu.

Rôzne utility pre Microsoft Windows:

Názov / PopisVerziaVe┬żkos┬Ł
Proxomitron 4,4 (freeware)

Proxomitron je malá ale šikovná utilitka pre Windows, ktorá vytvára lokálny proxy server. Hodí sa vtedy, ke├» má BOINC problém spolupracova┬Ł s rôznymi proxy servermi a firewallmi. Má aj ├»alšie mo┼żnosti ako blokovanie rôznych reklám, špecifických stránok, zabra├▓uje spúštaniu klientských skriptov, vytvára vlastnú cache, pomáha chráni┬Ł súkromie, filtrova┬Ł cookies. Má zapracovanú podporu aj pre stránky, ktoré sú chránené pred prístupom u┬żívate┬żov s filtrovacím softwarom. Má trošku neštandardný výzor (mô┼żete si ho prispôsobi┬Ł) a jeho vývoj je zdá sa ukon├Ęený ale napriek tomu v prípade problémov ODPORÚ├łAME vyskúša┬Ł.

├łeská lokalizácia Preddefinované filtre
2.341.15MB
Cacheman (freeware)

Cacheman je program na optimalizáciu diskovej cache v OS Microsoft Windows 95, 98, 98 SE a ME.

4.1624 KB
Process Explorer (freeware)

Utilita Process Explorer je podobná správcovi úloh (Task Manageru) vo Windows 2000 resp. XP/2003 Serveri. Zobrazuje aktuálne všetky be┼żiace procesy a zobrazuje aj mno┼żstvo parametrov, pod ktorými sú spustené. Na výber máte zvláš┬Ł verziu pre Win9x/ME, XP a pre 64-bit platformy XP a 2003 Server. Najnovšiu verziu (10.21) si mô┼żete stiahnu┬Ł priamo na stránkach Microsoftu.

9.25559 KB
AIDA 32 Enterprise Edition (freeware)

Diagnostický a benchmarkovací software pre Windows v poslednej vydanej verzii (Enterprise verzia). Vývoj tohoto softwaru bol ukon├Ęený a pravdepodobne u┼ż nebude pokra├Ęova┬Ł.

3.933.37MB
(inštalátor, EXE)
AIDA 32 Enterprise Edition (freeware)

Diagnostický a benchmarkovací software pre Windows v poslednej vydanej verzii (Enterprise verzia). Vývoj tohoto softwaru bol ukon├Ęený a pravdepodobne u┼ż nebude pokra├Ęova┬Ł.

3.933.34MB
(inštalátor, zaZIPovaný)
CPU-Z (freeware)

CPU-Z je utilita pre Windows, zis┬Łujúca detailne typ a vlastnosti procesora, typ a vlastnosti pamätí a základnej dosky. Vhodná na zistenie reálneho taktu procesora a pre pomoc pri pretaktovaní procesora. Odporú├Ęame!

1.460.5 MBWinRAR - slovenská lokalizácia (shareware)
WinRAR - anglicky (shareware)

Druhý (hne├» po ZIP) najznámejší a jeden z najlepších komprima├Ęných softwareov.

3.71
3.71
1.3 MB
1.2 MB


Vytvoril: MeX [4. november 2001] / UpravenÚ: [02. j├║l 2008 09:42:28] / PoŔet zobrazenÝ: [10243]